“Анонімні Наркомани” м. Рівне

Інформація про Товариство «Анонімні Наркомани»

Ми – одужуючі залежні, які регулярно зустрічаються, допомагаючи один одному залишатись чистими. Міжнародне Товариство «Анонімні Наркомани» існує з 1953 року. Перша група в Україні провела зустріч в 1991 році. Сьогодні в 139 країнах миру щотижнево проходить понад 67000 зустрічей АН. В Україні, в 38 містах регулярно проходить понад 270 зустрічей на тиждень.

Мета

У кожної групи Товариства «Анонімні Наркомани» є лише одна головна мета – нести вістку про виздоровлення залежним, які ще страждають.
Вже понад 60 років наша звістка лишається незмінною – будь-який залежний може припинити вживати наркотики, втратити бажання їх вживати та знайти новий шлях у житті.

Участь

Єдиною умовою для членства в Анонімних Наркоманах є бажання припинити вживати.
Ми не входимо ні в яку іншу організацію, у нас немає ні вступних, ні регулярних внесків, ми не даємо жодних обіцянок.
Ми не пов’язані з жодною політичною, релігійною, або правоохоронною організацією і ніколи не знаходимося ні під чиїм контролем.
Участь в Товаристві безкоштовна!
Наші зустрічі доступні для будь-якого залежного щоденно. Якщо у Вас особисто немає проблем з наркотиками, але Ви цікавитесь досвідом одужання в Товаристві «Анонимні Наркомани», то спеціально для Вас ми проводимо «відкриті» зустрічі.

Програма

Терапевтична цінність допомоги одного залежного іншому не має аналогів. Ми непрофесійне Товариство і використовуємо все, що допомагає одужувати іншим залежним, які за допомогою Анонімних Наркоманів навчилися жити без наркотиків. Наше одужання стало можливим завдяки принципам, відомим як Дванадцять Кроків Анонімних Наркоманів.

Релігія

«Анонімні Наркомани» — це духовна, але нерелігійна програма. Право на Бога в своєму особистому розумінні є загальним для всіх, в цьому немає якихось хитрощів.
Це означає, що до Товариства приходять залежні з різноманітним віросповіданням з різних конфесій, а також атеїсти та агностики.

Зустрічі

Приєднатися до нас може кожен, незалежно від віку, національності, сексуальної орієнтації, переконань, релігій або відсутності таких. Зустрічі АН раді привітати будь-якого залежного, для котрого наркотики стали серйозною проблемою. Неважливо звідки ми прийшли, яку ми маємо освіту, чим ми займаємось — двері АН відкриті для нас.