Що собою являє програма «Анонімні Наркомани»?

AН – це некомерційне товариство чоловіків і жінок, для яких наркотики стали серйозною проблемою.

Ми, одужуючі залежнi, які регулярно зустрічаються для того, щоб допомагати один одному залишатися чистими. Це програма повної відмови від всіх видів наркотиків.

Є лише одна умова для членства в AН – це бажання припинити вживати. Ми пропонуємо вам бути неупередженими і дати собі шанс. Наша Програма заснована на принципах, викладених настільки просто, що ми можемо слідувати їм в повсякденному житті, і головне – вони працюють.

В AН немає жодних зобов’язань. Ми не входимо ні в яку іншу організацію, у нас немає ні вступних, ні регулярних внесків, ми не даємо жодних обіцянок. Ми не пов’язані з жодною політичною, релігійною, або правоохоронною організацією і ніколи не знаходимося ні під чиїм контролем. Приєднається до нас може кожен, незалежно від віку, національності, сексуальної орієнтації, переконань, релігій або відсутності таких.

Ми не цікавимся тим, скiльки i які наркотики ви вживали, з ким ви були звязанi при цьому, що ви робили в минулому, багаті ви чи бідні, ми лише хочемо знати, чи є у вас бажання вирішити вашу проблему і чим ми можемо допомогти вам.

Новачок є найважливішою людиною на будь-яких зібраннях, тому що ми можемо зберегти те, що отримали в АН, лише віддаючи це другим. Наш досвід показує, що ті хто регулярно відвідує зібрання АН, залишаються чистими.